1 жовтня – це особливий день, коли ми звертаємось із молитвою до Пресвятої Богородиці. Які прохання та як правильно їх висловити в цей святий момент?


Православні українці святкують у вівторок, 1 жовтня, важливу подію - свято Покрови Пресвятої Богородиці.

У народній традиції цей день асоціюється із переходом від осені до зими, а також із сватаннями і весільними обрядими, що символізують надію на щасливе сімейне життя. На Покров звикли готувати млинці та організовувати веселі святкування. Вважалося, що чим більше радості та веселощів принесе цей день, тим удачливішим буде наступний рік.

Молоді жінки та подружжя звертаються до Богородиці з проханням про охорону, щастя у стосунках та вірного партнера в житті. Також сімейні пари моляться за заступництво Діви Марії, аби їхнє життя було сповнене успіхів, благополуччя та гармонії.

Вважається, що якщо в цей особливий день звернутися з молитвою до Пресвятої Богородиці, то протягом наступного року ваше життя та життя ваших близьких буде сповнене благополуччя. У своїх молитвах до Богородиці люди просять про міцне здоров'я, підтримку, допомогу і захист, а також про супровід у сімейних справах і любові. Виконавши цей ритуал, можна сподіватися, що протягом року Богородиця оберігатиме людину, немов накриваючи її своїм благодатним покровом.

"О, Пречиста Діво Маріє! З ранковим світлом цього дня я приходжу до Твого Покрову, як слухняна дитина, і прошу Тебе: Небесна моя Матінко, піклуйся про мене!"

У твоїх руках покладаю свою душу і тіло, усе своє існування. А ти, благословенна Небесна Мати, стань моєю наймилішою Ненькою та заступницею!

Завжди оберігай мене своїм могутнім захистом від усіх загроз для душі й тіла.

Захисти мене перед Твоїм Сином і своїми молитвами пом'якшуй Його святий гнів за мої провини!

Оскільки я впевнений, що Ти, Небесна Царице, завжди надаєш ефективну допомогу тим, хто з вірою звертається до Твого покровительства. Твоя сила здатна оберігати від недобрих людей. Особливо вона проявляється в день свята Воздвиження.

Я глибоко переконаний, що під Твоїм Святым захистом мені буде простіше уникати всіх загроз для душі та тіла, виконувати Божественну Волю і, після свого відходу, досягти вічного щастя на Небі. Амінь.

Нагадаємо, що варто лише вимовити цю фразу - і все одразу стає не так, як потрібно: чому ж у суспільстві не викликає симпатії вислів "на здоров'я".

Раніше ми ділилися інформацією про те, що якщо ви відвідуєте церкву нечасто, варто знати 5 основних правил поведінки в храмі.

Related posts