40-годинна подорож до Індії: депортованих зі США супроводжували в наручниках протягом усього рейсу.


Протягом 40-годинного рейсу депортації з США до Індії 104 особи були закуті в кайдани на руках і ногах.

Источник: CNN

Ось альтернативний варіант тексту: 23-річний Акашдіп Сінгх, разом з ще 103 депортованими, повернувся до Індії, розповідаючи про те, що перед вильотом їх руки були заковані в наручники, а щиколотки - обв'язані ланцюгами.

"Наші руки опинилися в кайданах, а щиколотки були закуті в ланцюги перед вильотом", - розповів Сінгх. Він також підкреслив, що їхні прохання зняти обмеження для відвідування туалету або прийому їжі залишалися без відповіді.

"Те, як вони на нас дивилися, залишиться в моїй пам'яті назавжди... Ми пересувалися до туалету в наручниках. Безпосередньо перед посадкою з жінок зняли [наручники]. Ми це спостерігали. З нас їх зняли працівники місцевої поліції після нашого приземлення," -- поділився Сінгх.

35-річний Сукпал Сінгх поділився, що кайдани залишалися на ньому протягом усього рейсу, навіть під час зупинки для дозаправки на острові Гуам у Тихому океані.

"Коли ми намагалися підвестися, адже наші ноги набрякали від кайданів, вони закликали нас знову сісти," - розповів він.

Related posts