Позбавтеся від щурів і бліх у курнику: ефективні рекомендації для боротьби з паразитами.


Різноманітні рослини, зокрема полин, ефективно сприяють боротьбі з курячими блохами.

Блохи в курнику, так само як і щури, не є чимось неординарним, проте боротися з проблемою потрібно швидко. Гризуни можуть нашкодити птахам, а курячі блохи дуже небезпечні та надзвичайно швидко розмножуються. УНІАН розповість, чим труїти бліх у курнику та як позбутися щурів.

Перш ніж перейти до методів усунення бліх у пташнику, важливо з'ясувати, звідки ці паразити можуть з'явитися та як визначити, що ваші птахи заражені. Основними факторами, що сприяють появі бліх, є погана якість підстилки та зараження, що походить від диких птахів. Що стосується симптомів, вони можуть проявлятися наступним чином:

До речі, надмірне "купання" птахів у піску може бути ознакою наявності бліх.

Як позбутися бліх у курей у курнику, не завдаючи шкоди птахам? Пропонуємо ефективні народні засоби для вирішення цієї проблеми.

Посипте гнізда і підлоги золою. Цей засіб дуже не подобається блохам, до того ж він має дезінфікуючі властивості. Щоб вилікувати курей, можете зробити ванночки із золи - насипте її в ємності і розставте в сараї - птах буде "купатися" і позбудеться бліх.

Різноманітні рослини, зокрема полин, ефективно сприяють боротьбі з курячими блохами. Вам підійдуть як свіжі, так і висушені гілки - розкладіть їх по периметру і в самих гніздах. Якщо взяти його ніде, на допомогу прийдуть ефірні олії лаванди або чайного дерева. Ви можете помити водою з ними сарай і розпорошити трохи розчину на гнізда та інші поверхні.

Також можна час від часу обприскувати приміщення настоянкою з листя волоського горіха, пижми, або деревію. Але пам'ятайте про чистоту, якщо в курнику брудно, жоден із цих способів не допоможе позбутися бліх надовго, ще й мухи з'являться.

До речі, розповімо як позбутися мух у курнику. Найефективнішим засобом стане пастка з яблучного оцту. Налийте в миску яблучний оцет, влийте трохи рідкого мила і поставте ємність у кутку. Мухи прилетять на запах оцту, але через мило потонуть у воді.

Тепер поговоримо про те, що робити з гризунами. Це дуже важливо не тільки для захисту корму, а й для безпеки птахів, адже іноді щури нападають. Є кілька перевірених методів боротьби з ними.

По-перше, щури не виносять різких ароматів м'яти. Тому варто розкласти свіже м'ятне листя або застосувати м'ятну ефірну олію в тих місцях, куди можуть потрапити ці гризуни у курник. Також можна залишити в кутах шматочки тканини, просочені м'ятною олією.

По-друге, відмінними засобами для боротьби зі щурами є зола та вапно. Можете розсипати суміш золи і вапна по підлозі курника, особливо вздовж стін і в місцях, де можуть бути щілини. Щури не люблять пересуватися по цій суміші, оскільки вона спричиняє їм дискомфорт і опіки на лапках.

Для запобігання можливому проникненню гризунів, рекомендується закрити потенційні отвори монтажною піною. Якщо через ці щілини проходить повітря, встановіть решітки. Це стане ефективним заходом для боротьби зі щурами у вашому курнику.

Тепер давайте обговоримо, як зловити щура в курнику. Ви можете встановити пастку з приманкою. Відмінно підійде механічний капкан, а як приманку використовуйте арахісове масло, шматочки сиру або хліб. Але будьте обережні, розміщуючи капкан - важливо, щоб у нього не потрапили самі кури.

Щоб уникнути вбивства щура, ви можете придбати спеціальну пастку, що закривається, щойно гризун потрапляє всередину. Такі пристрої можна знайти в магазинах господарських товарів.

Щоб у майбутньому щури не навідувалися до курника, важливо регулярно прибирати залишки їжі та екскременти.

Related posts