Внаслідок нестачі двигунів американські автомобільні фабрики зупиняють свою діяльність - Auto24.


Негативні наслідки необережної політики президента США вже відчутні, і вони мають серйозний вплив: на кількох підприємствах зупинено виробництво, внаслідок чого майже тисяча працівників залишилася без роботи. Аналітики вважають, що це є результатом шокової терапії, яку запровадила адміністрація Дональда Трампа для автомобільної галузі.

Цю інформацію підтверджують численні засоби масової інформації, зокрема WXYZ 7 News Detroit. Компанія Stellantis оголосила про призупинення роботи своїх заводів у Мексиці та США. Лише в США 900 працівників залишаться без роботи. Хоча ніхто не заявляє про це публічно, факт вже офіційно визнано: у США закінчилися запаси двигунів.

Читайте також: У Техасі очікується зростання цін на пікапи, тому люди активно купують вживані автомобілі.

Тим часом, тарифи на основні автомобільні запчастини, які імпортуються з Канади або Мексики, повинні вступити в силу з 3 травня. Американські виробники вже зустрічаються з серйозними труднощами у забезпеченні компонентами. Компанія Stellantis ілюструє ці проблеми на прикладі зупинки виробництва.

Завод Jeep у штаті Мічиган змушений тимчасово зупинити виробництво на приблизно місяць через нестачу двигунів, які постачаються з Мексики. Щодо складання на заводі в Толуці, очікується, що виробничий процес буде призупинено на весь місяць. У Канаді, де виготовляють автомобілі марок Chrysler та Dodge, планується відновлення роботи 21 квітня.

"Ми продовжуємо оцінювати середньостроковий і довгостроковий вплив тарифів, але ми також вирішили вжити деяких негайних заходів, включаючи тимчасове припинення виробництва на деяких наших складальних підприємствах у Канаді та Мексиці. Ці дії вплинуть на деяких співробітників кількох наших об'єктів у США, які підтримують ці операції", - написав у листі до співробітників Антоніо Філос, головний операційний директор Stellantis в Америці.

Призупинення роботи складальних ліній у Канаді та Мексиці насамперед вплине на працівників зі США. У компанії Stellantis через зупинку виробництва у закордонних субпідрядників 900 працівників, які працюють на заводах у США, опиняться без роботи.

Ознайомтеся також з тим, як світ відреагував на введення автомобільних мит, ініційованих Трампом у США.

Цікава ситуація виникла на заводах у штаті Мічиган, де виготовляються відомі моделі Jeep - Wagoneer і Grand Wagoneer. Складальні лінії у Воррені планують зупинити 14 квітня, і, згідно з інформацією місцевих ЗМІ, перерва у виробництві триватиме приблизно до наступного місяця.

В цьому випадку проблема полягає в недостатній кількості силових агрегатів з сімейства Hurricane (3,0 л R6), які випускаються на заводі Stellantis в Мексиці (Saltillo).

Завод з виробництва вантажівок у місті Воррен, штат Мічиган. Зображення: Stellantis.

У своєму офіційному заяві представники компанії Stellantis зазначили, що затримки у Warren не мають зв'язку з новими митами. Вони підкреслили, що проблеми з доступністю двигунів R6 існували і раніше. На їхню думку, компанія наразі стикається з падінням попиту на пікап RAM 1500, який також оснащується двигуном мексиканського виробництва. Тому мотори, що направляються до США, спочатку встановлюються на пікапи, виготовлені в Стерлінг-Хайтс, а не на джипи, що виробляються в Уоррені.

Ознайомтеся також: Трамп анулював указ Байдена, який стосувався підтримки електричних автомобілів.

Проте офіційна заява виглядає дещо сумнівною, оскільки, незважаючи на запити журналістів, керівництво Stellantis не розкриває причини проблем з дефіцитом двигунів серії Hurricane. Тим не менш, очевидно, що введення мит на товари з Канади та Мексики, безумовно, не сприятиме їх розв'язанню.

Related posts