Екстрасенс розкрила, чи доцільно ділитися своїми снами, а також порадила, як діяти, якщо вам приснився страшний сон.


Щоб уникнути непередбачених ситуацій, необхідно ознайомитися з певними рекомендаціями.

Складно знайти людину, яка б не цінувала можливість подовжити свій сон, адже саме в обіймах Морфея ми здатні відновити сили як на фізичному, так і на емоційному рівні. Іноді наші мрії наповнені яскравими та приємними образами, а іноді вони настільки реалістичні, що викликають відчуття пророчості. Але не менш часто трапляються й нічні жахи, які змушують нас замислитися про значення падіння з висоти чи інших страхітливих сцен.

Переможець битви екстрасенсів Жанна Шулакова ексклюзивно в коментарі УНІАН розповіла, коли можна розповідати сни і як поводитися, якщо наснилося щось погане.

Експерт зазначає, що існує народне повір'я, згідно з яким віщі сни відвідують людину в ніч з четверга на п'ятницю, і їх не можна розголошувати, інакше вони не збудуться. Проте, насправді ситуація виглядає дещо інакше:

Навіть якщо сон віщий, його можна розповідати. Якби цього не можна було робити - не існували б сонники і трактувальники снів, ритуали для "виклику" в сон потрібної людини.

Шулакова впевнена, що розповідати сни - як погані, так і хороші, можна. Якщо звертатися до майстра для трактування сну, то все одно, коли це робити. У всіх царів, імператорів, вождів, фараонів були жерці, маги, алхіміки. Коли лідери прокидалися, то зверталися до штатного мага, який мав трактувати їхній сон.

Є ще одне народне повір'я, яке стосується страху говорити про сни до полудня. Причини цього звичаю залишаються невідомими, і хоча Шулакова стверджує, що в ньому немає жодного магічного підґрунтя, багато хто все ще дотримується цієї традиції. Експертка висловлює думку, що цей звичай виник у часи, коли люди прокидалися рано вранці та займалися господарством чи працювали в полі вже з 4-5 години. Лише до обіду вони могли дозволити собі відпочити від роботи і поділитися своїми сновидіннями.

У минулому вважалося, що до обіду хороша господиня повинна працювати, а, якщо вона буде весь ранок тренднути про свій сон, то за фактом не встигне впоратися з домашніми справами.

Чи дозволено ділитися поганими снами? Так, це можливо так само, як і з приємними сновидіннями. Немає жодних підтверджень того, що якщо розповісти про них до полудня, це призведе до їх здійснення. Шулакова зазначає, що в магічних практиках це не підтверджено. Існують різні сонники та трактування снів, і людині, безумовно, слід поділитися своїми сновидіннями, щоб зрозуміти їхній сенс.

Після того, як ви зрозуміли, чи можна ділитися віщими снами, а також будь-якими іншими, як позитивними, так і негативними, і усвідомили, що день тижня чи час доби не мають жодного впливу на їхні наслідки, важливо зафіксувати ще одну важливу деталь.

Існують люди, які намагаються позбутися негативу, що виник у снах, використовуючи вислови на кшталт: "Куди ніч, туди й сон" або "Куди вода, туди й сон". Проте Шулакова стверджує, що ці практики є нелогічними з точки зору магії та енергетики.

Вона наводить приклад любовної магії, де для "виклику" особи у сні відчиняють кватирку, використовують рушник і вимовляють спеціальний наговір. Можливо, дехто з часом вирішив, що через вікно можна "повернути" неприємний сон назад, проте це також є забобоном, і такого ритуалу в магії не існує.

Експерт зазначає, що з точки зору біоенергетики, будь-яка форма енергії має своє значення, включаючи ту, що виникає під час сновидінь. У процесі сну активізуються не лише наша підсвідомість, але й логічне мислення, свідомість та фізичне тіло, що може супроводжуватися виділенням поту, адреналіну чи навіть стресом. В цей час відбувається енергетичний обмін. Незалежно від того, чи сниться нам щось жахливе, чи навпаки, приємне, енергетичний баланс самої особи буде порушений.

Оптимально усунути енергетичний дисбаланс протягом доби. Оскільки долоні людини є важливими виходами енергетичних каналів, звичайна ранкова процедура умивання може сприяти балансуванню енергії.

Шулакова підкреслює ключову умову: вода повинна бути проточною, тобто мати джерело, наприклад, витікати з крана або литися з глечика. Якщо людина вірить у забобони, вона може вимовляти під час умивання фрази на кшталт: "Куди тече вода - туди й мій сон", або "Куди йде ніч - туди й мій сон". Це пов'язано з тим, що вода забирає з собою все, що нам приснилося, і допомагає стабілізувати нашу енергетику.

Якщо у вас є ловець снів, виготовлений з правильно зав’язаними вузлами, доповнений відповідними символами і віршами, то енергія в просторі над сплячою особою починає стабілізуватися. Це сприяє створенню гармонії як в енергетичному полі навколо людини, так і всередині неї. Під час сну людина відновлює свої енергетичні сили, отримуючи енергію з навколишнього світу. Завдяки ловцю снів, вона буде в змозі наповнюватися позитивною енергією та підтримувати свій стан, навіть у моменти кошмарів.

Related posts