ГУР: українські безпілотники здатні вражати цілі на відстані до 2 тисяч кілометрів.


Українські дрони здатні завдавати удари по об'єктах, які знаходяться на відстані до двох тисяч кілометрів, розповів Андрій Юсов, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, під час інтерв'ю для "Новини.LIVE".

"Це вже відомо, що українські далекобійні безпілотники здатні потенційно діяти на відстані до 2 тисяч кілометрів", - зазначив представник військової розвідки.

Юсов зазначив, що "ми не підтверджуємо і не спростовуємо ці інформації, адже немає жодних офіційних заяв, коли в більшості випадків відбуваються вибухи в Росії".

"Можу лише зазначити, що вибухи там відбуваються не випадково," - висловився він.

Представник ГУР акцентував, що "інциденти трапляються виключно на об'єктах, які пов'язані з військово-промисловим комплексом, з окупаційною армією держави-агресора, на об'єктах, які займаються або фінансуванням, або військовим, логістичним та оборонним забезпеченням ворожих сил".

"На відміну від того, що робить ворог, ми бачимо масовані обстріли цивільної інфраструктури в Україні, які тривають. Це фактично воєнні злочини, про які говорить увесь світ. То інциденти у РФ пов'язані виключно з військовими об'єктами, з військовою інфраструктурою", - наголосив Юсов.

Володимир Зеленський, президент України, 25 серпня вперше продемонстрував нову далекобійну ракету "Паляниця", яка вже запущена в серійне виробництво. За словами президента, успішно тривають випробування ще однієї новинки — ракети "Рута". Крім того, перші бойові застосування ракети-дрону "Пекло" пройшли успішно, і першу партію цього озброєння вже отримали Сили оборони.

19 листопада президент Зеленський оголосив, що в Україні у 2024 році планується виробництво щонайменше 30 тисяч далекобійних дронів, використовуючи вітчизняні технології. Крім того, він зазначив, що поставлено ціль виготовити не менше 3 тисяч крилатих ракет та ракет-дронів.

З моменту початку широкомасштабної агресії Росії, Україна активно працює над розширенням свого військового виробництва, частково співпрацюючи з міжнародними партнерами для спільного створення озброєнь.

Related posts