Захоплення дронів Збройними силами України "на живця": Сили спеціальних операцій розповіли про методи, які використовують військові Північної Кореї в Курській області.


Солдатам КНДР також розповіли, як залишати зону обстрілу артилерії.

Розшифровані нотатки, знайдені у захопленому блокноті північнокорейського військового, який був ліквідований у Курській області Росії, пролили світло на нові аспекти тактики збройних сил КНДР. Виявилось, що їм були надані вказівки щодо того, як ловити безпілотники Збройних сил України за допомогою "живих приманок".

Цю інформацію озвучили в Силах спеціальних операцій Збройних сил України.

Відзначається, що ліквідований рядовий Гьонг Хонг Джонг був членом підрозділу спеціальних сил. У своєму щоденнику він зафіксував стратегію для знищення безпілотників та методи укриття від вогню української артилерії.

У Силах спеціальних операцій розповіли, що стратегія боротьби з українськими дронами ґрунтується на використанні живих приманок. Один із військовослужбовців навіть продемонстрував наочний приклад того, як це слід здійснювати.

Після аналізу записів стало відомо, що військові Північної Кореї для виявлення дронів використовують трьох осіб. Один з них виступає в ролі живої приманки, утримуючи відстань у 7 метрів. Тим часом інші два солдати ведуть вогонь по безпілотнику на відстані 10-12 метрів.

У записах зазначено, що якщо жива приманка зупиниться, то дрон також зупинить свій рух. Згідно з наміченим планом, в цей момент інші військовослужбовці матимуть можливість знищити безпілотник.

Окрім цього, у Службі спеціальних операцій було декодування матеріалів, що фіксують, як війська Північної Кореї залишають території, підпорядковані обстрілу української артилерії. Генг Хонг Джонг зазначав у своєму записнику, що в подібних ситуаціях солдатам слід визначити місце для наступного збору та розділитися на невеликі групи, щоб уникнути зони вогню.

Окрім цього, військовим Північної Кореї було надано інформацію про альтернативний метод евакуації з району артилерійського вогню. Солдатам радять ховатися в місці, де вже відбулося попадання снаряда, а потім покинути небезпечну зону. Це пояснюється тим, що артилерійські установки зазвичай не обстрілюють одну й ту ж локацію повторно, зазначили в Силах спеціальних операцій.

Раніше полонені російські солдати розповіли бійцям 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади ЗСУ про навчання з військами КНДР. Зазначається, що окупанти проходили з ними спільну військову підготовку.

Окрім цього, керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко повідомив про втрати Північної Кореї на фронті. Він зазначив, що кількість загиблих та поранених перевищує тисячу корейців.

Related posts