В Одеській області сталася аварія, в якій поліцейський автомобіль наїхав на дитину. Батька постраждалої дитини направили до територіального центру комплектування.

Одеський обласний ТЦК прокоментував скандал з мобілізацію чоловіка, що прийшов у райвідділок дізнатися деталі аварії.
В Одеській області спалахнув резонансний скандал, коли поліцейська наїхала на дитину, а її батька забрали до територіального центру комплектування. Військовий комісаріат відреагував на цю подію. Інформацію про це оприлюднили в Одеському обласному ТЦК та службі поліції регіону.
Представники Національної поліції 1 травня доставили до 2-го відділу Білгород-Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадянина, який згідно з чинними обліковими даними перебував у розшуку на підставі ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення - "Порушення військовозобов'язаними чи призовниками законодавства про військовий обов'язок і військову службу".
"Після перевірки військово-облікових даних громадянина його направили на проходження військово-лікарської комісії. У процесі обстеження він висловив скарги на раптове погіршення самопочуття, внаслідок чого була викликана бригада екстреної медичної допомоги", - повідомили військові.
За результатами обстеження, громадянина за рішенням лікарів було невідкладно госпіталізовано до закладу охорони здоров'я.
"У процесі перебування вказаної особи в приміщенні РТЦК та СП не були застосовані жодні форми фізичного впливу чи інші дії, що могли б мати ознаки правопорушення. Усі дії здійснювалися виключно в рамках повноважень, визначених чинним законодавством України, з дотриманням основних прав людини", - підкреслили в ТЦК.
Згідно з інформацією, наданою Одеським військовим комісаріатом, повідомлення, що поширюються в громадському просторі щодо ДТП, яка, як стверджують деякі особи, трапилася напередодні за участю представниці правоохоронних органів, не мають жодного відношення до роботи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
Стосовно поширеної у медіа заяви про багатодітний статус громадянина, то у військкоматі зазначили, що згідно з чинним законодавством, підставою для відстрочки є утримання трьох або більше неповнолітніх дітей, що підтверджується офіційно оформленими документами.
"На момент підготовки даного протоколу такі документи не були надані. Крім того, зазначаємо, що одна з трьох дітей легально перебуває під опікою одного з батьків, що унеможливлює використання положення про багатодітність як підстави для відстрочки", - відзначили в ТЦК.
Аварія трапилася 29 квітня приблизно о 17:00 у місті Татарбунари. За інформацією правоохоронців, працівниця поліції збила 7-річну дівчинку з цього ж міста, коли та переходила вулицю на пішохідному переході.
Наступного дня батько дівчинки прийшов до райвідділку, щоб дізнатися подробиці, однак його там мобілізували. 1 травня чоловіка доставили до ТЦК, де в нього стався гіпертонічний криз - його довелось госпіталізувати.
Раніше суд відправив під варту посадовицю Вінницького ТЦК та її спільника, які жорстоко побили військовозобов'язаного.
Згадаємо, що представниця ТЦК висловила своє невдоволення поведінкою чоловіка і стала наполягати на тому, щоб він підписав анкету військовозобов'язаного та відмовився від бронювання. Коли чоловік відмовився виконати її вимоги, вона вдарила його по голові, а потім почала душити.