Найбільша депортація в історії США: плани Трампа щодо виведення 1 мільйона іммігрантів.


Команда Дональда Трампа розробляє стратегію, яка може стати найбільшою в історії США кампанією з депортації, з наміром вигнати до 1 мільйона мігрантів щорічно.

Цю інформацію наводить The Washington Post, посилаючись на дані від федеральних посадовців.

Згідно з інформацією, радник Білого дому Стівен Міллер майже щоденно взаємодіє з Міністерством національної безпеки США (DHS) та іншими організаціями для втілення запланованих заходів.

Один із варіантів — це примусове повернення мігрантів, для яких вже ухвалено судові рішення про депортацію (їх налічується приблизно 1,4 мільйона), але які досі не були депортовані через відмову країн їхнього походження у прийомі.

Уряд проводить діалоги з близько 30 державами, які можуть стати "третіми країнами" — місцями, де прийматимуть мігрантів, що не є їхніми громадянами.

Мова йде про депортацію до Мексики, Коста-Ріки, Панами та Руанди. Влада оголосила, що планує відправити туди "тисячі" мігрантів без документів. Хоча попередні уряди втілювали схожі ініціативи, нинішня програма є наймасштабнішою з усіх.

Окрім цього, сотні затриманих мігрантів вже були направлені до в'язниць у Сальвадорі та на військову базу США в Гуантанамо (Куба). Однак реалізація цього плану стикається з правовими проблемами, фінансовими витратами та виснаженням працівників імміграційних органів.

Понад 11 мільйонів нелегальних мігрантів у Сполучених Штатах мають право на судові розгляди, які можуть затягуватися на роки. Представник Білого дому Куш Десаї підкреслив, що адміністрація отримала мандат від виборців на перегляд політики своїх попередників, при цьому основним пріоритетом залишається депортація злочинців та терористів, які перебувають в країні нелегально.

"Вони сміються, кажучи: 'Наша ціль - досягти мільйона депортацій'. Це те, до чого вони прагнуть," - підкреслив один з екс-чиновників.

Нагадаємо, тарифна програма президента США Дональда Трампа може призвести до того, що торгові союзники США в Північній Америці та Європі почнуть шукати ближчі зв'язки з Китаєм.

Related posts