Внаслідок проведених перевірок більше ніж 200 державних службовців позбулися статусу осіб з інвалідністю.


Унаслідок перевірок понад 200 працівників державних установ, зокрема митниці, податкової та прокуратури, втратили статус осіб з інвалідністю.

Цю інформацію озвучила Тетяна Сапьян, радниця голови Державного бюро розслідувань з комунікацій, під час телепередачі, повідомляє Gazeta.ua.

"Я можу сказати, що на підставі перевірок і з'ясування всіх обставин, хто і як набував інвалідність, на сьогоднішній день понад 200 працівників державних установ позбавлені інвалідності повністю. Це працівники митниці, податкової, прокуратури, а також інших правоохоронних органів", - зазначила вона.

ОЗНАЙОМТЕСЬ ІЗ ЦИМ: В Україні ліквідують "фіктивну" інвалідність - Ляшко поділився статистикою.

Сальян також зазначила, що за останні три місяці спостерігалося зменшення кількості груп інвалідності, що, в свою чергу, вплинуло на розмір виплат.

Відповідно до інформації, наданої Державним бюро розслідувань, щорічні втрати, пов'язані з підробленими інвалідностями для кожного державного службовця, оцінюються в межах 100-200 тисяч гривень.

Related posts