Якщо ви помітили це на екрані свого смартфона, краще утриматися від використання пристрою: незначна проблема може призвести до серйозних наслідків.
Розбираємося, чи можна користуватися телефоном з розбитим склом насправді.
Мобільний телефон не піддається ризику тільки в руках тих, хто ним не користується. Іноді гаджет приземляється вдало, але трапляється й так, що екран зіткнеться з асфальтом чи бетоном – і на його поверхні з'являються тріщини. Причини можуть бути різними: від випадкових падінь до сильного натискання або інших механічних дій. Багато людей продовжують експлуатувати свій телефон навіть після пошкодження, оскільки він все ще функціонує. У нашій статті ми розглянемо, чому це не є найкращим рішенням, а також що робити в разі тріщини на екрані смартфона.
Мобільний телефон, навіть якщо у нього розбите скло, все ще функціонує на звичному рівні, тому багато людей не квапляться з його заміною. Однак, як показує практика, це може бути помилковим рішенням — тріщини на екрані з часом можуть призвести до серйозних неполадок, які буде важко виправити.
Тому, якщо ви запитаєте будь-якого експерта: "Чи дозволено пересуватися з пошкодженим захисним склом?", його відповідь, безумовно, буде: "Ні". І ось причини цього.
Тріснуте скло телефону - це мікроскопічні осколки, які в якийсь момент можуть опинитися в пальці. Дістати їх, з огляду на їхній розмір, буде складно.
Тріщини на склі створюють додаткове навантаження на очі - чіткість зображення знижується і доводиться напружувати зір, навіть якщо вам здається, що ви не помічаєте цієї тріщинки. Крім усього, тріснутий екран телефону видає сильніше випромінювання, що також може негативно позначитися на здоров'ї.
Тріснуте скло здатне викликати проблеми з функціонуванням сенсора або екрану, що може призвести до раптової поломки телефону. За іронією долі, апарат зазвичай виходить з ладу саме тоді, коли важливо залишатися на зв'язку.
Навіть найменша тріщинка на екрані з часом може збільшитися, а поверхня дисплея поступово покриється своєрідною "мережею". Через ці мікроскопічні ушкодження всередину пристрою почнуть проникати пил і волога, що здатні викликати корозію внутрішніх компонентів.
Наприклад, навіть найменша краплина рідини здатна пошкодити мікросхему пристрою. У такому випадку може знадобитися не лише заміна скла, а іноді й придбання нового телефону. Тому рекомендується якомога швидше замінити тріснуте скло мобільного.
Що робити, якщо скло на вашому телефоні тріснуло, але немає можливості його замінити? Чи безпечно користуватися пристроєм з тріщиною на екрані?
Виконайте наступне:
Треба сказати, що ці заходи - тимчасові, і скло так чи інакше все одно потрібно буде замінити. До цього перестрахуйтеся і зробіть резервну копію даних з телефону на випадок, якщо телефон перестане працювати.
Раніше ми ділилися інформацією про те, що собою являє режим польоту на телефоні і яка його основна функція.