ПриватБанк не повертає картки клієнтів, які були вилучені банкоматом або терміналом: що робити в такій ситуації?


Вилучені чи забуті в банкоматах державного ПриватБанку банківські картки не повертаються власникам. У такому випадку слід звертатися до свого банку для відновлення картки.

Про це фахівці ПриватБанку розповіли на порталі "Мінфін". Вони зазначили: такі ж правила дійсні й для карток, вилучених чи залишених у терміналах.

Важливо зазначити, що банкомат і термінал не повернуть картку, навіть якщо вона була видана іншим фінансовим установою. Щоб вирішити цю ситуацію, вам слід звернутися до банку, що випустив картку, для її відновлення.

"Вилучені або залишені в банкоматах або терміналах картки не повертаються. Для відновлення картки вам необхідно звернутися в банк, який видав цю картку", - йдеться в повідомленні.

Чи варто виводити кошти з банківських установ?

Фінансовий аналітик Олексій Козирев зазначив, що українські банки, які демонструють стійкість, змогли накопичити достатні резерви, незважаючи на триваючий конфлікт. Це означає, що вони мають достатньо коштів для виплати депозитів. Отже, якщо ви вирішите вкласти гроші в банк, можна бути впевненим, що вони не "зникнуть". Як зазначив експерт:

Аналітик також зазначив, що станом на 21 серпня банки володіють депозитними сертифікатами Національного банку у розмірі 361,22 млрд грн у форматі overnight. Крім того, на тендерах розміщені тримісячні депозитні сертифікати, загальна сума яких становить 156,24 млрд грн.

Таким чином, облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) та депозитні сертифікати вже покривають фінансові активи фізичних осіб, що зберігаються на банківських рахунках. Хочу підкреслити, що йдеться про всі фінансові ресурси громадян - як термінові, так і доступні на поточних рахунках. У банківській системі є достатній запас коштів для виконання зобов'язань по депозитах. Тому не варто забирати гроші з банків через побоювання, що їх можуть не повернути, - зазначив аналітик.

За інформацією OBOZ.UA, банк "Портал" зупинив свою банківську діяльність. Це сталося через рішення єдиного акціонера та ухвалення Плану закриття. Однак юридична особа залишилася непорушною.

Related posts