"Путін у захваті": Каспаров прокоментував ситуацію з Трампом і Україною.


Гросмейстер підкреслив, що Росія продовжує атакувати Україну в самий розпал зимового сезону.

Відомий російський шахіст та опозиційний політик Гаррі Каспаров висловив своє невдоволення щодо політики президента Сполучених Штатів Дональда Трампа. 13-й чемпіон світу з шахів переконаний, що дії американського лідера сприяють інтересам президента Росії Володимира Путіна.

Гаррі Каспаров висловив свою думку у мікроблозі на платформі Х, прокоментувавши висловлювання американської журналістки та авторки Енн Епплбаум. Вона зазначила, що НАТО нині більше уваги приділяє Гренландії, аніж вирішенню конфлікту в Україні. Каспаров також підкреслив, що Путін вельми задоволений "незвичайними кроками Трампа".

Нагадуємо, що Трамп висловив намір придбати Гренландію "з метою забезпечення безпеки". Як повідомляє "Телеграф", незважаючи на занепокоєння щодо Гренландії, європейські країни не бажають провокувати адміністрацію Трампа, оскільки це може поставити під загрозу їхню подальшу підтримку зі сторони США в зусиллях щодо завершення війни в Україні.

Related posts