Що слід уникати в перший день нового року, щоб не притягти неприємності?


РБК-Україна (проект Styler) інформує про те, яких дій слід уникати в перший день нового року.

Наші предки вірили, що давати або брати в борг гроші в Святвечір, Щедрий вечір чи на Новий рік може призвести до фінансових труднощів. Вони вважали, що такі проблеми з грошима можуть тривати цілий рік, аж до наступного святкового сезону.

Це вірування могло дещо відрізнятися залежно від регіону. Наприклад, могли вносити сміття тільки з однієї частини хати, а можна виносити зовсім. Інакше можна випадково винести з дому щастя. Також в перший день нового року не варто виносити з дому догорілі свічки.

Останні дні грудня та перші дні січня мали велике значення для сімейних взаємин у наступному році. Щоб у родині панувала гармонія, необхідно відзначити новорічні свята в атмосфері миру та дружби.

Цей забобон пов'язаний з обрядами засівання. Раніше предки вірили, що першим дав силі має зайти чоловік - тоді він принесе власникам оселі щастя.

А якщо в перший день нового року перша гостя буде жінкою, це може принести неприємності.

Новий рік сприймався як свято радості та забав, а не важкої роботи. Інакше наступний рік міг бути складним, і навіть зі збитками.

В перший день Нового року варто зробити хоча б одну добру справу. Тоді в наступному році в будь-якій діяльності буде супроводжувати удача.

Якщо ігнорувати можливість допомогти, замість досягнення успіху можуть виникнути проблеми та труднощі.

Хоча смуток є невід'ємною частиною людських почуттів, наші предки прагнули в новорічний ранок бачити позитив у всьому, що їх оточує.

Негативні роздуми та переживання в перший день Нового року можуть викликати відчуття смутку або навіть печалі.

Related posts