Ось фрази, які вживають люди, що насправді не мають до вас симпатії: повний перелік.
У переліку можна знайти вислови "Я просто відвертий" та "Як ти побажаєш".
Експерти виокремили висловлювання, які застосовують у спілкуванні, коли партнер по розмові виявляється неприємним насправді, повідомляє Hack Spirit.
"Ви могли чути деякі фрази, які на перший погляд здаються доброзичливими, але залишають вас із ниючим відчуттям дискомфорту. Розуміння цих фраз - це навичка, якою не кожен володіє від природи, але її можна навчитися", - йдеться в публікації.
Вислови, що вживаються, коли ви не до вподоби комусь.
"Це всього лише ваша думка". Ця фраза може здатися нешкідливою на перший погляд, але часто це пасивно-агресивний спосіб ігнорувати ваші думки, почуття або ідеї.
"Я просто чесний". На перший погляд це здається позитивним твердженням. Але коли хтось часто починає свої твердження словами "Я просто чесний", це може бути червоним прапором.
"Без образ, проте..." – ця фраза зазвичай вказує на те, що вам можуть зробити неприємний коментар. Це своєрідне застереження, яке має на меті зменшити негативний вплив можливого образливого висловлювання.
"Якби я був тобою...". Ця фраза може здатися корисною, наче людина намагається дати вам пораду зі свого погляду. Однак вона також може тонко натякати на те, що вона вважає, що її спосіб розв'язання проблем кращий за ваш.
"Як бажаєш". Цей вислів часто застосовують, щоб підсумувати бесіду або спір, вказуючи на те, що співрозмовник не бажає далі продовжувати дискусію. Хоча в деяких випадках його можна вживати в легкому або іронічному контексті, він також може свідчити про те, що людина не надає великого значення вашій думці, щоб продовжувати обговорення.
"В мене не вистачає часу на це." Якщо хтось регулярно вживає цю фразу під час спілкування з вами, це може свідчити про те, що ви йому не зовсім до вподоби. Можливо, ця людина використовує це як відмовку, щоб закінчити ваші розмови та уникнути спілкування з вами.
"Це не моя проблема". Ця фраза вказує на відсутність емпатії або небажання допомагати чи підтримувати.
"Ти надто вразливий". Цей вислів може бути використаний для знецінення ваших почуттів та викликання сумнівів у власних емоціях. Якщо хтось постійно каже вам, що ви занадто чутливі, це може свідчити про те, що ви йому не до вподоби.
Нагадуємо, що раніше УНІАН виділив шість фраз, які, хоча й звучать як компліменти, насправді можуть образити співрозмовника.