Трамп оголосив про свою першу міжнародну поїздку після виборів у США.

Цю інформацію наводить РБК-Україна, базуючись на матеріалах американського видання The New York Times.
Відкриття реконструйованого Собору Паризької Богоматері має відбутися у суботу, 7 грудня.
Трамп на своїй онлайн-платформі Truth Social розповів, що для нього буде "честю" відвідати цю "чудову та історичну" будівлю.
Він також відзначив президента Франції Еммануеля Макрона за "відмінну роботу, яка забезпечила відновлення Нотр-Даму до його колишньої величі, а навіть перевищила її".
"Цей день стане незабутнім для всіх!" - зазначив Трамп.
Згідно з інформацією, наданою джерелами, обізнаними щодо організації цієї подорожі, команда Трампа та офіс Макрона вели переговори з приводу цього питання протягом кількох днів.
Крім того, одне з джерел в американських медіа повідомило, що керівники провели щонайменше один телефонний дзвінок.
Згідно з інформацією, яка надійшла з західних джерел, нинішній президент Сполучених Штатів Джо Байден, імовірно, пропустить урочисте відкриття Нотр-Дам-де-Парі. Водночас перша леді Джилл Байден планує бути присутньою на цьому заході.
Згідно з інформацією від CNN, уряд Франції запросив Трампа на церемонію повторного відкриття Нотр-Дам-де-Парі.
За інформацією, наданою агентством Associated Press, начальник поліції Парижа Лоран Нуньєс повідомив, що приблизно 50 лідерів держав і урядів планують взяти участь у церемонії повторного відкриття Собору, що відбудеться цими вихідними.
Нагадаємо, масштабна пожежа в Соборі паризької Богоматері сталася у квітні 2019 року. Імовірно, причиною могла стати проблема з електричною мережею.
Пожежу, яка виникла, гасили цілих 14 годин, і вона завдала значної шкоди історичній споруді.
Французький президент Еммануель Макрон заявляв, що собор відновлять за п'ять років.
Собор Паризької Богоматері, або Нотр-Дам де Парі, є католицьким храмом, розташованим у самому серці Парижа та вважається одним з найвідоміших символів французької столиці. Це кафедральний собор архієпархії Парижа, збудований у готичному стилі за ініціативою єпископа Моріса де Сюллі в період з 1163 по 1345 рік.