Трамп висловив звинувачення на адресу WSJ, стверджуючи, що видання спотворило інформацію про сексуальний подарунок, пов'язаний з Епштейном.

Цю інформацію опублікував The Wall Street Journal, а також сам Дональд Трамп у своєму дописі на платформі Truth Social.
Згідно з інформацією, опублікованою WSJ, у 2003 році Гіслен Максвелл збирала вітальні повідомлення від знайомих Епштейна для створення пам'ятного альбому. Як стверджують журналісти, серед цих листів був і той, що його підписав Дональд Трамп. Цей лист, за повідомленнями, містив кілька рядків, оформлених малюнком оголеної жінки, з деталями особистого характеру, та завершувався фразою: "З днем народження — і нехай кожен новий день стане ще одним вражаючим секретом".
Проте Трамп рішуче відкинув будь-які зв'язки з цим листом.
"Це не я. Це підробка. Я ніколи не малював жінок і не писав такого. Це не моя мова і не мій стиль", -- заявив він в інтерв'ю WSJ.
У своєму пості в Truth Social Трамп назвав публікацію "наклепницькою брехнею", пообіцяв судитися з WSJ, її материнською компанією News Corp, а також із Рупертом Мердоком.
"Це видання стало справжнім сміттям. Журналістика повинна базуватися на правді, а не на вигаданих джерелах, яких не існує", -- підкреслив президент.
У статті від WSJ зазначено, що згадуваний альбом був створений ще до першого арешту Епштейна у 2006 році і став частиною матеріалів, які потрапили в увагу Міністерства юстиції США під час розслідування справи Епштейна та Максвелл.
Цей скандал став новим витком у складних взаєминах Трампа з історією Епштейна, яка знову сплила на поверхню, зокрема через так звані "файли Епштейна", що стали предметом широкого обговорення й розслідувань у США.
У середу Трамп звинуватив демократів у роздмухуванні цієї теми й висловив розчарування тим, що навіть його союзники не виступили на його захист.
У 2007 році мільярдера Джеффрі Епштейна звинувачували у сутенерстві та схилянні декількох десятків неповнолітніх до проституції, нагадує "Громадське". Розслідування велося в 2002-2005 роках у Нью-Йорку та Флориді. Тоді Епштейн пішов на угоду зі слідством -- його справою займався Алекс Акоста, який тоді був прокурором Південної Флориди і погодився на угоду з Епштейном. У результаті той просидів у в'язниці лише 13 місяців замість багаторічного, а можливо, і довічного терміну, який міг призначити йому суд. Крім того, Акоста погодився приховати факт угоди зі слідством від жертв у цій справі.
Проте в листопаді 2018 року газета The Miami Herald опублікувала власне розслідування, присвячене справі Джеффрі Епштейна і ролі в ньому Алекса Акости. За старою справою журналістам вдалося знайти близько 60 жертв насильства з боку Епштейна.
У лютому цього року суддя окружного суду Південної Флориди Кеннет Марра визнав, що нерозголошення інформації для жертв є незаконним.
7 липня 2019 року американські правоохоронці затримали Джеффрі Епштейна. За даними слідства, він нібито користувався сексуальними послугами неповнолітніх дівчат та "надавав" їх впливовим особам. Епштейн заперечував свою провину, а угода, яку йому запропонували, викликала широкий резонанс і критику на адресу міністра праці Александра Акости.
Американський мільярдер Джеффрі Епштейн, що отримав звинувачення у торгівлі людьми та педофілії, покінчив життя самогубством у своїй камері у 2019 році.