Три прості висловлювання, які миттєво виявляють неосвічених та обмежених людей.


Які висловлювання можуть свідчити про обмежений кругозір та низький рівень освіти, розкриває РБК-Україна (проєкт Styler), посилаючись на Instagram-акаунт дикторки та тренерки з ораторської майстерності Ольги Мацьопи.

"У мого знайомого..." - це фраза, яку зазвичай повторюють малі діти, які ще не оволоділи правильною побудовою речень. Але ми вже дорослі, тому постає питання: у тебе чи у твого знайомого?" - запитує ведуча.

Вона роз'яснила, яким чином слід висловлюватися коректно:

Отже, давайте вживати правильні форми: "у мого друга" або "в моєї матері" і подібні вирази. Це підкреслює правильність мови, як зазначає Мацьоп.

"Таке" – це сленговий термін, що найбільше використовується серед підлітків. Він поступово перейшов у лексику дорослих і став частим словом-паразитом. Цей вислів ми вживаємо, коли маємо сумніви, але, повірте, в українській мові існує безліч інших слів, які можуть допомогти вам точніше висловити ці сумніви, - зазначає тренерка з ораторського мистецтва.

Ще одне слово паразит - "смачний", який використовують до порівняння з ти, що з'їсти ніяк не вийде.

"Існує висловлювання: 'тепер на мої товари приваблива ціна' або 'створила настільки смачний текст'. На щастя, ця фраза не так вже й часто звучить, але ті, хто працює в сфері реклами чи просування, дійсно страждають від її частого використання", - зазначає ведуча.

Вона пояснює, як говорити або писати так, щоб з вас не насміхалися:

"Ціни можуть бути привабливими, а текст, скажімо, бездоганно оформленим," - підсумовує Мацьопа.

Related posts