У Сполучених Штатах повідомили, чи буде дозволено використання далекобійних ракет у зв'язку з трагедією, що сталася в Полтаві.
Одночасно партнери України надаватимуть Києву засоби для протиповітряної оборони.
На фоні ракетного удару Росії по Полтаві, внаслідок якого загинуло 51 особа, журналісти звернулися до представника Пентагону з питанням, чи планують Сполучені Штати Америки переглянути свою політику щодо дозволу українським військовим використовувати дальнобійні ракети для атак у глибині території Росії.
"Що стосується нашої стратегії щодо дальніх ударів, наразі я не можу повідомити про жодні оновлення в цій сфері," - зазначив прес-секретар Пентагону генерал Патрік Райдер.
Він зазначив, що Сполучені Штати, спільно з міжнародними союзниками та партнерами, будуть і надалі підтримувати Україну у розвитку протиповітряної оборони.
3 вересня Полтава піддалася атаці російських загарбників. Ворог використав ракети типу "Іскандер". Дмитро Лазуткін, представник Міністерства оборони України, підкреслив, що в момент терористичного удару по Інституту зв'язку в Полтаві не було жодних скупчень людей.
У міськраді повідомили, що в Полтаві рятувальники не змогли негайно приступити до порятунку людей, які опинилися під завалами після російського обстрілу. Це сталося через те, що протягом години неодноразово звучали сигнали повітряної тривоги через небезпеку нових атак.
Згідно з інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій, в результаті обстрілу російськими військами Полтави загинуло 50 людей, а 271 особа отримала поранення.