У Сполучених Штатах продовжують надавати підтримку Україні.
Згідно з результатами опитування, проведеного американським Ronald Reagan Institute (RRI), більшість жителів США переконані, що їх країна повинна залишатися активною учасницею міжнародної політичної арени та продовжувати підтримувати Україну.
Про це повідомила посол України в США Оксана Маркарова, посилаючись на звіт, пише "Європейська правда".
Згідно з висловленнями Маркарової, перед щорічним форумом Ronald Reagan Institute, дослідження, проведене інститутом, показало, що більшість громадян США переконані в необхідності активної участі своєї країни у міжнародній політиці та підтримки України.
Вона розповіла, що у четвер, 5 грудня, телеканал FoxNews оприлюднив дані дослідження, проведеного RRI, яке мало на меті виявити ставлення громадян США до низки питань, пов'язаних з обороною, зовнішньою політикою та національною безпекою США.
Відтак, результати опитування свідчать про те, що 75% американських респондентів бачать в Україні союзника, а 18% - ворога. Водночас 80% респондентів вважають Росію противником, а 14% - союзником.
Серед опитаних 55% продовжує підтримувати військову допомогу США, однак 35% виступають проти.
Згідно з результатами опитування, 50% учасників висловили підтримку запуску українських ракет у глибину російської території, тоді як 34% висловили протилежну думку. Посол зазначив, що ці дані свідчать про значну підтримку України та зменшену тривогу щодо можливих наслідків ескалації конфлікту.
Згідно з результатами опитування, 76% людей вважають Іран ворожою країною, тоді як 15% бачать у ньому союзника.
Також їх запитали щодо НАТО й 60% підтримують збереження Північноатлантичного альянсу.
На минулому тижні з'явилася інформація про те, що діючий президент США Джо Байден направив до Конгресу запит щодо виділення додаткових $24 мільярдів на підтримку військових потреб України, а також для поповнення американських арсеналів, які були надіслані до Києва.
Одночасно адміністрація Байдена використовує залишки фінансування, схваленого Конгресом, для надання військової підтримки Україні.
Держсекретар Ентоні Блінкен запевнив НАТО та українську сторону у готовності повністю використати фінансування для України, авторизоване Конгресом.
Проте, нещодавно голова Палати представників Майк Джонсон повідомив, що не планує вносити на голосування прохання адміністрації Байдена про виділення додаткових $24 мільярдів на підтримку України.