"Я діяв відповідально, але, на жаль, не отримав підтримки": колишній захисник Шахтаря розповів, чому не вдалося здійснити перехід до Металіст 1925.


Український футболіст Сергій Горбунов поділився своїми намірами стосовно подальшого розвитку кар'єри.

Коли я зможу повернутися на поле? У мене була можливість приєднатися до Металіста 1925. Я успішно пройшов медичний огляд і був готовий підписати контракт, але, на жаль, отримав незначну травму, що вимагала двотижневого відновлення.

Суркіс розкрив причини, чому не відбувся трансфер Бражка до АПЛ: "Я витримав напругу".

Я сказав про нього перед підписанням контракту. Вийшло, що я вчинив солідно, але клуб не пішов мені на зустріч.

"Я оцінюю всі можливості. Дуже хочу повернутися до футболу, адже мені це надзвичайно бракує", - поділився Горбунов у коментарі для Tribuna.

Нагадаємо, Горбунов - вихованець Маріуполя. Встиг пограти за Дніпро, Шахтар, Маріуполь, Металіст та Карпати. Останні два сезони провів у СК Дніпро-1 і з літа перебуває без команди. Transfermarkt оцінює його у 300 тисяч євро.

Related posts