Яким чином склалася доля вундеркінда Елліотта Таннера, який завершив навчання в середній школі у віці 8 років та здобув ступінь магістра з фізики в 15? Фото.
Елліотт Таннер, який закінчив середню школу у віці всього 8 років і здобув ступінь магістра з фізики в 15, продовжує своє навчання в аспірантурі в Університеті Міннесоти. Він спеціалізується на теоретичній фізиці високих енергій. Якщо юнак залишиться на обраному шляху, він може отримати докторський ступінь до свого 18-річчя.
У своїх майбутніх планах Таннер мріє стати професором в університеті, де здобуває освіту, а також спеціалістом у галузі теоретичної фізики високих енергій. Його також захоплює дослідження основних складових матерії та основних сил, що діють між ними, повідомляє Livescience.
Підліток є учасником програми DSMMA, наукового проєкту дослідження даних в астрофізиці мультимесенджерів, яку підтримує Національний науковий фонд, в університеті Міннесоти. Також Елліотт є студентом-дослідником із SuperCDMS у SNOLAB (модель експерименту, яка буде розташована глибоко під землею) під керівництвом професора Прісцилли Кушман, йдеться на сайті Elliotttanner.
Хлопчик, відзначаючись своєю унікальністю серед однолітків, вразив усіх уже в чотири тижні, коли самостійно перевернувся. У віці семи місяців Таннер вимовив свої перші слова, а до року вже складав короткі речення. Ці факти поділилися його батьки в інтерв'ю для KARE11. До двох років він навчився читати алфавіт, а згодом освоїв його шведською мовою. У три роки хлопчик вже складав прості математичні задачі на ігровому килимку, а в чотири роки почав давати уроки математики всім охочим слухачам.
У пʼять років Таннер пішов у дитячий садок, але батьки вирішили, що їхньому сину краще підійде домашнє навчання. Так, маленький вундеркінд опанував алгербу за місяць, а геометрію за два тижні.
У віці дев'яти років він розпочав своє навчання в коледжі, де глибоко зацікавився фізикою. Вже через два роки молодий чоловік вступив до Університету Міннесоти, щоб детальніше вивчити цей предмет разом із математикою. Його бездоганне пристосування до студентського життя стало справжнім сюрпризом для викладачів та старших товаришів по навчанню.
Хоча його досвід навчання в коледжі дещо відрізняється від досвіду його однокласників, Теннер все ще проводить час зі своїми однолітками в студентській вітальні, обговорюючи домашнє завдання, дискутуючи на теми фізики або дивлячись фільми.
Раніше OBOZ.UA ділився інформацією про 15 науково обґрунтованих рекомендацій, які допоможуть виховати дитини-вундеркінда.