Протягом доби авокадо досягне зрілості і залишиться свіжим: яке харчове джерело допоможе зберегти його якість?
Вибір авокадо в магазині може бути складним завданням, тому важливо знати, як швидко досягти його зрілості, не пошкодивши при цьому плід.
Авокадо користується популярністю у багатьох, особливо серед тих, хто активно займається спортом або слідкує за своєю фігурою. Проте, буває дуже розчаровуюче, коли ви намагаєтеся нарізати фрукт і виявляєте, що він ще занадто твердий та незрілий. Тому важливо запам'ятати одну корисну пораду, яка дозволить вам всього за добу досягти зрілості авокадо, не завдаючи шкоди його смаку, як зазначає видання Express.
Фахівці з The Avo Tree підкреслюють, що багато людей намагаються приготувати авокадо в духовці, сподіваючись зробити його м'якшим. Однак це негативно впливає на текстуру та смакові якості фрукта. Виявляється, просто розміщення незрілого авокадо в теплі сприяє його розм'якшенню, в результаті чого виходить густа і водяниста консистенція з непривабливим смаком.
Процес зрілості - це природний етап, коли крохмали трансформуються в цукри, надаючи цьому фрукту характерний насичений кремовий смак. Щоб авокадо досягло оптимальної зрілості, достатньо помістити його в маленький контейнер або паперовий пакет разом із бананом чи яблуком та залишити при кімнатній температурі (в шафі або в ящику, подалі від прямих сонячних променів).
Вони вивільняють значну кількість етилену — рослинного гормону, що сприяє дозріванню фруктів. Коли цей газ накопичується у великій кількості в певному місці, процес дозрівання стає швидшим.
Потрібно всього день або два для того, щоб авокадо став м'яким, стиглим і готовим до вживання.
Раніше УНІАН розповідав про те, як тривалий час зберігати свіжість авокадо. Найважливіше — ретельно вимити фрукт, висушити його та помістити в герметичний контейнер. Проте існує ще кілька "пораджень".
Крім того, ми розповідали, що буде, якщо щодня їсти авокадо. Попередні дослідження показували, що люди, які їдять авокадо, зазвичай мають кращу якість харчування, проте вчені хотіли з'ясувати, чи є прямий причинно-наслідковий зв'язок у цьому питанні, і тому зайнялися цим питанням більш детально.
Зокрема, у представленому дослідженні взяли участь 1 008 осіб.