Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду виявила помилку в своєму повідомленні стосовно "запобіжного заходу для Чернишова".
Раніше опубліковане повідомлення про те, що запобіжний захід для колишнього віцепрем'єр-міністра залишено без змін, містило неточність: судове рішення стосувалося не експосадовця, а іншої особи, підозрюваної у справі Енергоатома.
Цю інформацію оприлюднила Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду на своїй сторінці у Фейсбуці, інформує Укрінформ.
Апеляційна палата залишила в силі запобіжний захід для фігурантки, про яку йдеться, встановивши тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 25 млн грн (справа №991/11648/25, ухвала слідчого судді ВАКС від 12.11.2025).
Пресслужба установи підтверджує, що апеляційні скарги сторони захисту колишнього віцепрем'єр-міністра були призначені до розгляду сьогодні, однак засідання не відбулося у зв'язку із зайнятістю колегії в інших процесах.
"Отже, на даний момент апеляційний розгляд у цій справі ще не відбувся, і відповідні рішення поки що не прийняті. Інформацію про дату та час наступного судового засідання буде надано додатково", - повідомляє пресслужба.
Як повідомляв Укрінформ, 18 листопада Вищий антикорупційний суд обрав колишньому віцепрем'єр-міністру Олексію Чернишову запобіжний захід у вигляді 60 днів тримання під вартою з можливістю внесення застави розміром 51,6 млн гривень.
24 листопада Чернишов подав апеляцію.
25 листопада на офіційній сторінці Апеляційної палати ВАКС у Facebook з'явилася інформація про те, що запобіжний захід щодо колишнього віцепрем'єр-міністра, якому висунуто підозру в незаконному збагаченні, залишено без змін. Однак згодом цей пост був видалений.





