Арбелоа може бути усунений з посади після зустрічі з українською командою — це найгірший розвиток подій для наставника Луніна, як повідомляє Футбол24.


Реал не зупиняється на досягнутому у своїй суворій політиці стосовно тренерів: після звільнення Хабі Алонсо керівництво "бланкос" проявляє готовність до рішучих дій. Якщо команда не пройде далі у Лізі чемпіонів, Альваро Арбелоа може втратити свою посаду через поразку від Бенфіки.

Згідно з інформацією Diario Sport, Флорентіно Перес може не простити 43-річному тренеру вибуття з Ліги чемпіонів. Під його керівництвом "Реал" вже зазнав поразки в Кубку Іспанії, а також втратив можливість утриматися на лідируючих позиціях у Ла Лізі, програвши Осасуні з рахунком 1:2.

Гравці та керівництво клубу починають втрачати впевненість у Арбелоа. Після звільнення Алонсо команда майже не показала жодного прогресу. Єдині плюси для Альваро полягають у відсутності явних кандидатів на його місце в Реалі, а також у позитивних стосунках з Вінісіусом, який не знаходив спільної мови з Алонсо.

Нагадаємо, що в першій зустрічі Реал здобув перемогу над Бенфікою з рахунком 1:0. Тепер команда Анатолія Трубіна та Георгія Судакова намагатиметься здійснити камбек на стадіоні Сантьяго Бернабеу у середу, 25 лютого.

Related posts