Без Ястремської, але з Костюк. У Брісбені оголосили пари для чвертьфіналів WTA 500.


8 січня Марта здобула перемогу над Аmandою Анісімовою, тоді як Даяна програла Джессіці Пегулі.

8 січня в Брісбені пройшли поєдинки 1/8 фіналу хардового турніру WTA 500, в результаті яких були сформовані пари для чвертьфіналів.

Українська тенісистка Марта Костюк здобула перемогу над другою сіяну Амандою Анісімовою. У наступному раунді вона зустрінеться з Міррою Андрєєвою, яка подолала Лінду Носкову, відступивши від двох матчболів.

Найяскравіші миті тенісних поєдинків в режимі LIVE на нашому Telegram-каналі "Теніс" від Sport.ua!

Ще одна спортсменка з України, Даяна Ястремська, зазнала поразки від Джессіки Пегули. Пегула продовжить боротьбу з Людмилою Самсоновою, яка в свою чергу перемогла Александру Саснович.

Перша ракетка світу Аріна Соболенко здобула перемогу над Сораною Кирстю. У півфіналі їй належить зустрітися з Медісон Кіз, яка в напруженій трисетовій битві перемогла Діану Шнайдер.

У ще одній чвертьфінальній грі зійдуться Єлена Рибакіна і Кароліна Мухова. Казахстанка здолала Паулу Бадосу, а чешка виявилася сильнішою за Єкатерину Александрову.

Єлена Рибакіна [3] - Паула Бадоса [15] - 6:3, 6:2

Кароліна Мухова перемогла Єкатерину Александрову з рахунком 6:4, 7:5.

Нижня зона сітки

Александра Саснович [Q] против Людмилы Самсоновой [10] - 4:6, 4:6

Даяна Ястремська проти Джессіки Пегули: 7:5, 2:6, 3:6.

Related posts