Віра Брежнєва вже не лише зірка "Елен і хлопці": вона постала у сукні з вражаючим "заднім декольте".

Віра Брежнєва не зупиняється на досягнутому у своїх сценічних перевтіленнях. Після зйомки в топлес, вона вирішила "трохи прикритися", обравши для виступу сукню з відкритою спиною.
В мережі такий одяг назвали "сукнею із заднім декольте".
На фотографіях 43-річна зірка позує в чорній сукні з вирізом на спині на тлі міського пейзажу.
Як відомо, перше знайомство глядачів із сукнею з "заднім декольте" відбулося завдяки героїні Мірей Дарк у стрічці "Високий блондин у чорному черевику", що вийшла в 1972 році. Проте за два роки до цього Ів Сен-Лоран створив аналогічну модель, де глибокий виріз на спині був прихований лише мереживом. Відтоді багато модельєрів почали повторювати цей модний прийом, що акцентує увагу на частковому оголенні сідниць.
Варто зазначити, що колишня співачка гурту "ВІА Гра" була у шлюбі з продюсером Костянтином Меладзе. Ця пара розпалася в 2023 році після восьми років спільного життя. У Віри є дві доньки: Соня, якій 24 роки, від Віталія Войченка, та 15-річна Сара, яка народилася під час її шлюбу з олігархом Михайлом Кіперманом.
Раніше "ФАКТИ" повідомляли, що Сара регулярно мандрує, ділиться відео в TikTok і вже має заручини зі своїм хлопцем.