Це перше правило. Ось чому ніколи не варто відвідувати туалет у душі.
Акушер-гінеколог з Х'юстона, Емма Куреші, у середу поділилася трьома речами, яких вона ніколи не робитиме для підтримки гінекологічного здоров'я: використовувати душ для сечовипускання, намагатися лікувати вагінальні інфекції зубчиком часнику або йогуртом, а також ігнорувати тривожні симптоми.
"Перше, що я ніколи не раджу - це справляти нужду, стоячи у душі", - сказала вона.
За словами лікаря, люди пропагують цю практику як кращу для навколишнього середовища, стверджуючи, що вона економить понад 5000 галонів води на рік, але вона вважає, що ці переваги не варті недоліків.
"Це, звісно, не зовсім гігієнічно, але ще важливіше те, що це негативно впливає на тазове дно. Крім того, можуть виникнути психічні асоціації: коли ви чуєте звук течії води, у вас раптом виникає потреба бігти до вбиральні," - зазначила вона.
Фізіотерапевтка доктор Алісія Джеффрі-Томас категорично підтримує думку Емми.
"Коли ви мочитеся в душі, вмикаєте кран або запускаєте душ, а потім сідаєте на унітаз, щоб пописати, поки вода продовжує текти, у вашій свідомості виникає зв'язок між звуком струменя води і бажанням відвідати туалет," - пояснила вона.
Цей зв'язок може призводити до труднощів із нетриманням сечі, особливо коли ви чуєте звук течії води. Крім того, таке положення не сприяє розслабленню м'язів тазового дна.
"Ваше тазове дно не розслаблятиметься належним чином, а це означає, що ви справді не надто добре спорожнятимете сечовий міхур", - сказала Джеффрі-Томас.