Дітям з Херсонської області, що повернулися з окупованих територій, буде надана фінансова підтримка.


Херсонська обласна військова адміністрація прийняла рішення про виплату одноразової фінансової допомоги дітям з Херсонщини, які після 24 лютого 2022 року повернулися в Україну з Росії, Білорусі або з тимчасово окупованих територій.

Відповідне розпорядження підписав начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, пише "МОСТ".

Фінансову допомогу отримають діти, які успішно завершили опитування в Центрі захисту прав дитини. Виплати будуть фінансуватися за рахунок обласного бюджету.

Відповідно до наданого розпорядження, 153 дітей отримають одноразову фінансову допомогу в сумі 30 тисяч гривень.

Також заплановано виділити 100 тисяч гривень для виховательки новоствореного дитячого будинку сімейного типу в Херсонській області, Юлії Кіян.

Нагадаємо, що нещодавно вдалось евакуювати ще одну групу українських дітей віком від 11 до 17 років з тимчасово окупованих територій лівобережної частини Херсонської області.

Related posts