Гравець національної команди України бажає приєднатися до клубу, де грає Забарний.
Єгор Назарина мріє попрацювати під керівництвом Луїса Енріке
Півзахисник донецького Шахтаря Єгор Назарина висловив бажання випробувати свої можливості в провідних європейських лігах, згадавши такі клуби, як Барселона та ПСЖ.
Ваш угода з "Шахтарем" розрахована до 2027 року. Чи обговорювали ви можливість продовження співпраці з клубом?
Ні, якщо говорити відверто, поки що жодних переговорів не велося. Тому залишилося ще півтора року за контрактом, а далі подивимося, як складуться обставини.
Усі футболісти мріють про можливість виступати за відомі закордонні клуби. Який саме клуб вас би зацікавив для спроби своїх сил? Або, можливо, в якому чемпіонаті ви б хотіли зіграти?
- Раніше мріяв про чемпіонат Іспанії, зараз навіть не знаю. Імпонує чемпіонат Англії, чемпіонат Іспанії. Хотілося б спробувати сили в одному з топ-5 чемпіонатів світу. Було б цікаво.
Який клуб? Раніше мені імпонувала "Барселона", а тепер мені до вподоби "ПСЖ". Я справді захоплююсь тренером Луїсом Енріке і був би радий мати можливість працювати під його керівництвом, - зазначив Єгор.





