Іран завдасть удару по американським та ізраїльським базам у разі реакції на атаку, спрямовану проти Бен-Гуріона.


Міністр оборони Ірану Азіз Насірзаде висловив попередження, що Тегеран відповість на будь-які дії з боку США або Ізраїлю у випадку, якщо ті вирішать вжити заходів у відповідь на атаку хуситів на аеропорт у Тель-Авіві.

Серед можливих мішеней він вказав на військові споруди США та Ізраїлю. Цю інформацію передає Reuters.

Підтверджуючи офіційну позицію Тегерана, Насірзаде підкреслив, що хусити діють незалежно.

"Якщо Сполучені Штати або сіоністський уряд Ізраїлю розпочнуть цю війну, Іран завдасть удару по їхнім інтересам, базам і військовим силам, незалежно від їхнього місця розташування і часу, коли це вважатимуть за потрібне", - повідомляє агентство, посилаючись на слова міністра, які прозвучали в іранському державному телебаченні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ХАМАС і єменські хусити атакували ракетами Ізраїль

Хусити, що отримують підтримку від Ірану, 4 травня здійснили запуск ракети, яка приземлилася неподалік ізраїльського аеропорту Бен-Гуріон. У заяві угруповання йдеться, що цей напад є проявом підтримки палестинців у Газі.

У відповідь на це прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що Ірану слід очікувати на помсту.

"Хуситські атаки проводяться з території Ірану. Ізраїль готовий реагувати на агресію хуситів щодо нашого основного аеропорту, обравши час та місце для відповіді, яке ми визначимо," - зазначив він.

Як повідомляє агентство, коментар іранського міністра з'явився після демонстрації нової балістичної ракети "Кассем Басір", яка має дальність польоту 1200 км.

Related posts