Головний представник республіканців у Сенаті висловив надію на те, що нові санкції щодо Росії можуть бути затверджені до серпня.


Лідер республіканської більшості в Сенаті США Джон Тун висловив надію, що законопроєкт, що передбачає введення санкцій проти Російської Федерації, буде ухвалено до початку серпневих канікул. Таку інформацію повідомляє видання The Hill.

За висловленням Туна, питання голосування щодо законопроєкту Грема-Блюменталя в найближчі тижні залишається невизначеним, проте є значні надії на позитивний результат.

"Я сподіваюся, що ми зможемо винести його на розгляд до серпневої перерви", - заявив Тун.

Він зазначив, що Сенат співпрацює з адміністрацією президента США та Палатою представників, щоб надати документу завершений вигляд.

"Очевидно, що у Сенаті, існує величезна двопартійна підтримка. Я думаю, що це поділяють і в Палаті представників. Білий дім дуже залучений до спроб представити це у формі, яку ми можемо обговорити та [донести] до всіх засідань Сенату", - сказав він.

Згідно з інформацією, опублікованою в ЗМІ, республіканці в Сенаті стали більш впевненими в ухваленні законодавства щодо санкцій проти Росії цього місяця після того, як президент США Дональд Трамп висловив критику на адресу російського лідера Володимира Путіна у зв'язку з його агресивними діями проти українських міст.

Related posts