Міністерство культури України включило російського актора Агапова до списку осіб, які становлять загрозу для національної безпеки.
Міністерство культури України внесло російського актора Івана Агапова до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.
Відповідно до розпорядження міністерства, до нового списку осіб, що становлять загрозу національній безпеці, було внесено російського актора театру та кіно Івана Агапова.
Відзначається, що він активно залучався до антиукраїнських ініціатив країни-агресора, які були націлені, зокрема, на обґрунтування та легалізацію агресії і захоплення українських земель, прославляння російських військових формувань, а також популяризацію вищого керівництва та державних органів агресора.
Українському глядачу він може бути знайомий за російськими фільмами: "ДМБ" (2000 рік) і "Даун Хаус" (2001 рік).
Отже, на сьогоднішній день у списку вже налічується 250 осіб.
У 2022 році до списку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, було внесено чотирьох громадян Росії. Однак у цьому році з цього списку виключили відомого російського гумориста Максима Галкіна. У 2023 році Міністерство культури додало трьох росіян до цього переліку, а в 2024 році вже 23 росіяни потрапили під цю категорію.





