В Київській області розпочалися оголошення повітряної тривоги в певних районах.

У ніч на 24 липня в деяких районах Київської області було оголошено повітряну тривогу, про що свідчить скріншот з alerts.in.ua.
У ніч на 24 липня в Київській області почала функціонувати вдосконалена система сповіщення про повітряні тривоги, що дозволяє оголошувати загрозу для конкретних районів регіону.
Джерело: Офіс Київської обласної військової адміністрації в Telegram
Деталі: На Київщині повітряні тривоги до цього часу оголошувалися для всієї області, незалежно від характеру загрози.
Однак у ніч на четвер Київська ОВА почала повідомляти про повітряну тривогу через загрозу ударних БпЛА в окремих районах області - зокрема, в Броварському, Бориспільському, Білоцерківському, Обухівському.
Водночас, через загрозу ракетних атак, на всій території області було оголошено тривогу.
Що відбулося перед цим: З 10 січня в Черкаській області запровадили нову диференційовану систему оповіщення про повітряну небезпеку. Тепер сигнал про загрозу з боку ворожих дронів звучить лише в тих районах, де зафіксовано ціль або існує ймовірність небезпеки. Водночас система оповіщення про ракетні загрози залишається без змін: сигнал тривоги продовжує оголошуватися одночасно на всій території області.
Пізніше аналогічну систему впровадили й в ряді інших регіонів.