У липні на українському небанківському фінансовому ринку відзначено зменшення кількості учасників, повідомляє Фінанси bigmir)net.

У липні 2025 року кількість учасників небанківського фінансового ринку України зменшилася з 812 до 799. Кількість банків залишилася незмінною -- 60. Про це повідомила пресслужба Національного банку України.
Протягом останнього місяця з реєстрів було змушено виключити дев'ять фінансових установ, одного страховика з високим ризиком та три кредитні спілки.
Станом на 1 серпня на ринку працювали:
Кількість банківських груп зросла на одиницю, досягнувши 16, в той час як число небанківських фінансових груп залишилося на рівні 40.
На ринку платежів функціонують 15 платіжних систем, що належать резидентам (включаючи державні), і ця цифра залишилася сталою. Водночас кількість міжнародних платіжних систем зменшилася з 12 до 10.
Крім того, у сфері фінансових платіжних послуг функціонують:
Окрім цього, у галузі платіжних послуг функціонують 48 комерційних агентів та 31 технологічний оператор, що залишаються незмінними.