"Навіть я відчував страх": Стівен Кінг про найбільш жахливий серіал 2025 року - Радіо Максимум


День інженерних військ України 3 листопада: підбірка найкращих привітань зі святом

Майстер жахів Стівен Кінг висловив свої думки щодо нового серіалу-приквелу HBO "Воно: Ласкаво просимо до Деррі" (It: Welcome to Derry), який розширює всесвіт його знаменитого роману 1986 року. Як зізнається автор, навіть його вразила атмосфера страху у цьому проекті.

78-річний Кінг у ексклюзивному інтерв'ю для The Post поділився своїм захопленням новим проектом, як повідомляє Радіо МАКСИМУМ.

Це цікаво: Випущено трейлер фільму "Крик 7": коли вийде нова частина культової саги

Мене вражає "Ласкаво просимо до Деррі". У цій історії є чимало жахливих моментів і неймовірних сюрреалістичних візуальних елементів. Особливо вразила сцена страху в супермаркеті з банками солоних огірків.

— зазначив Кінг.

Стівен Кінг висловив свою вдячність Енді Мускієтті, творцеві відомих фільмів "Воно", який знову взявся за проєкт приквела разом із сестрою Барбарою.

Тепер Мускієтті демонструє справжній талант у створенні жахливих моментів. Глядачі можуть очікувати, що деякі з цих сцен з’являться в їхніх нічних жахіттях.

- зазначив Стівен.

Серіал, дія якого розгортається за десятиліття до подій фільмів, повертає актора Білла Скарсгарда до ролі танцюючого клоуна-вбивці Пеннівайза.

Автори серіалу підтвердили, що Стівен Кінг відіграв важливу роль у розробці приквелу, надавши йому глибокий і мудрий погляд. Шоуранери Бред Калеб Кейн і Джейсон Фукс охарактеризували Кінга як "хрещеного батька" проекту.

Він не має влади над кожним нашим кроком, проте завжди благословляє та оцінює те, що ми йому демонструємо. Його щедрість щодо свого творіння та всесвіту вражає. Він сказав: "Ось вам, все задокументовано – насолоджуйтеся цим!"

-- підкреслили автори.

Related posts