"Принаймні не виявилися на дні таблиці." Вболівальники Динамо прокоментували тріумф над РФШ у поєдинку Ліги Європи.

Київське Динамо здобуло першу перемогу в ЛЄ в матчі проти РФШ з рахунком 1:0
30 січня у рамках 8-го туру основного раунду Ліги Європи київське "Динамо" зустрілося з латвійським клубом "РФШ". Матч закінчився перемогою "Динамо" з мінімальним рахунком 1:0.
У першій половині матчу "Динамо" неодноразово створювало загрозливі ситуації, однак один з голів був анульований через офсайд Кабаєва. У другій половині зустрічі, на 76-й хвилині, Піхальонок скористався шансом і відкрив рахунок. Хоча латвійська команда намагалася відігратися, "кияни" змогли зберегти свою перевагу. "Динамо" завершило груповий етап, набравши 4 очки, і зайняло 34-ту позицію в групі, не зумівши потрапити до плей-оф. "РФШ" фінішувала на 32-му місці з 5 очками.
Уболівальники "Динамо" раді першій перемозі в Лізі Європи, незважаючи на деякі моменти в грі. Тепер команда зосередиться на підготовці до другої частини сезону в УПЛ.
Liruka_repa_96: "Гра проти "Галатасарая" була більш захоплюючою, але важливо те, що ми здобули 3 очки. Це на даний момент наш рівень, особливо враховуючи кадрові втрати. Хоча, варто зазначити, що "РФШ" не змогла нічого суттєвого створити на полі."
33sadboy: "Рефері душний, в кінці зірвав атаку, без поважної причини, бо йому так захотілось.... "Динамо" з перемогою, гра сподобалась, усі молодці".
Andriy_dziuba: "Ці заміни на 88-й хвилині просто виводять з себе! Чому не внести корективи раніше??? Чому???".
Oleh.ivanchenko: "Єдине, що хочеться написати, це те, що нарешті єврокубки закінчились. Що можна сказати, якщо перша заміна на 86-й хвилині? Хотіли гримнути дверима, а вийшло максимум штовхнути калітку".
"Чудова гра! На жаль, не змогли показати цей рівень на старті Ліги Європи, проте суперники були дуже сильні, тому я вами пишаюсь."
Ani_solomia: "Змагання на честь Олександра Піхальонка".
Nbd: "Другий тайм - це такий кайф, але забрали другий гол просто".
Leonid: Гній, "РФШ" шо це??? І їм ледь гол забили!!! Дно, нижче Маріанської впадини".
Дмитро Настич: "Єврокубки були програні ще коли на "Рому" виставили резерв, тому головне виграти чемпіонат, якщо не буде чемпіонства вийде що все даремно".