Олена Дума оголосила про свою відставку: АРМА готує себе до міжнародної перевірки.


Олена Дума, яка очолює Національне агентство з розшуку та управління активами (АРМА), написала заяву на звільнення.

Дума звернулася до уряду з проханням задовольнити її вимоги. Про це інформує пресслужба Міністерства.

Вона подала свою заяву про відставку в день, коли вступив у силу закон, що зміцнює інституційну спроможність АРМА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський провів бесіду з Умєровим та натякнув на можливість його відставки.

У заяві вона наголосила, що за час її керівництва агентство пройшло ключові етапи трансформації: було покращено результати роботи, забезпечено прозорість процесів через систему Prozorro, активізовано міжнародну співпрацю та розпочато модернізацію Реєстру арештованих активів.

"Відсьогодні всі ці зміни нарешті офіційно закріплені в українському законодавстві", - зазначила вона.

Дума також зазначила, що наступним етапом для АРМА повинен стати незалежний міжнародний аудит. Вона підписала відповідний документ про своє звільнення, щоб забезпечити прозорість цього процесу та уникнути будь-якого втручання з боку теперішнього керівництва.

На завершення вона підкреслила свою віру в те, що новий керівник агентства зможе ефективно продовжити процес реформування.

Related posts