Орбан висловив звинувачення на адресу України, стверджуючи, що вона намагається приєднатися до Європейського Союзу з метою отримання фінансової підтримки.


Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан чітко висловив свою думку про потенційний вступ України до Європейського Союзу, охарактеризувавши це як найзначнішу загрозу для Угорщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угорці виходили на протест проти політики прем'єра Орбана

За словами Орбана, Україна, яка, на його думку, була на межі банкрутства ще до початку війни, не здатна існувати без фінансової підтримки. Він заявив, що українці прагнуть вступити до ЄС лише заради доступу до європейських коштів.

Політик висловив занепокоєння щодо впливу війни на Європейський Союз, зокрема на аграрний сектор, підкресливши, що Угорщина прагне уникнути участі у конфлікті і не підтримує використання коштів угорських платників податків для фінансування допомоги Україні через брюссельські канали.

Орбан також зазначив, що українські розвідувальні служби, як стверджується, планували акції проти Угорщини, а за межами країни здійснюють фінансування кампанії, метою якої є зниження репутації його держави.

Крім того, він різко розкритикував антиросійські санкції, назвавши їх неефективними, і звинуватив ЄС у втраті стратегічного бачення, яке, на його думку, призвело до економічної слабкості Європи.

Related posts