Россия направила 300 систем противовоздушной обороны в Москву в преддверии парада.


У переддень параду 9 травня до Москви було зосереджено майже три сотні засобів протиповітряної оборони.

До російської столиці передали додаткові ППО з Казані та Грозного. Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко.

За його словами, у Москві системи протиповітряної оборони розгорнуті в кілька ешелонів.

Перший ешелон виконує функцію виявлення повітряних об'єктів.

Станція радіолокації "Дон-2Н" виконує цю функцію. Зокрема, в околицях Москви функціонують мобільні РЛС "Небо-М", "Гамма-С1" та "Каста", - підкреслив журналіст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фіцо висловив незадоволення через заборону низки країн ЄС на прольот його літака до Москви.

Другий ешелон призначений для перехоплення стратегічних загроз, а третій включає системи великої дальності.

"С-400 прикривають підходи з відривом до 400 км", - зауважив Цаплієнко.

Четвертий ешелон відповідає за боротьбу з цілями на ближній відстані.

"Системи 'Панцир-С1' та 'Тор-М2' розміщені не лише в Підмосков'ї, але й на дахах будівель безпосередньо в Москві, а також на мобільних платформах", - поділився інформацією Цаплієнко.

Related posts