Росія провела кібератаки на Італію, незважаючи на звернення країн до миру в період Олімпійських ігор, - повідомив Таяні.
Міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні повідомив, що кібератаки, організовані Росією, на посольства, зокрема в Вашингтоні, а також на готелі в Кортіні, де відбуваються зимові Олімпійські ігри, були успішно відбиті.
Цю інформацію повідомляє італійське національне агентство новин ANSA, згідно з даними Цензор.НЕТ.
Дії були організовані Росією
Згідно з висловлюваннями Таяні, всі атаки були успішно нейтралізовані, не завдавши значної шкоди роботі дипломатичних представництв та об'єктів Олімпійських ігор.
"Ми успішно відбили низку кібератак на офіси Міністерства закордонних справ, починаючи з Вашингтона, а також на певні об'єкти зимових Олімпійських ігор, зокрема готелі в Кортіні", - повідомив міністр, підкресливши, що "все це координується Росією".
Олімпійські ігри 2026 року
Зимові Олімпійські ігри пройдуть з 6 по 22 лютого в Мілані, а також на курорті Кортіна-д'Ампеццо в Альпах.
* ООН та організатори цьогорічних зимових Олімпійських ігор закликали до паузи в усіх збройних конфліктах у світі під час проведення зимових Олімпійських ігор в Італії з 6 по 22 лютого та Паралімпійських ігор з 6 по 15 березня.





