Сабіна Мусіна ініціювала судовий позов проти Андрія Трушковського - Афіша bigmir)net.
Українська бізнесвумен і блогерка Сабіна Мусіна зробила нову заяву про скандал зі своїм колишнім чоловіком Андрієм Трушковським, який раніше звинуватив її у відкритті салону краси G.Bar на вкрадені кошти.
Читайте також: Квіткова розповіла про стосунки Бражка з її колишнім чоловіком. Сабіна Мусіна поділилася у соцмережі Threads, що завершила підготовку до судового процесу і 9 грудня офіційно подала позов для захисту своєї честі, гідності та ділової репутації. Вона зазначила, що свідомо обрала юридичний шлях, усвідомлюючи, що час працює проти неї. Мусіна пояснила, що судові розгляди в реальному житті не проходять швидко та потребують ретельної підготовки.
За словами знаменитості, підготовчий етап тривав три місяці. До роботи були залучені адвокати, фінансисти, експерти та нотаріуси. Команда проводила збір матеріалів і фактів для спростування публічного наклепу. Сабіна також пройшла незалежні судові експертизи.
На питання інтернет-користувачів "Звідки гроші?" Мусіна сказала, що вже дала відповідь суду -- єдиному джерелу, якому вона повинна була це зробити. Вона іронічно зазначила, що це була "найлегша відповідь", на пошук якої бухгалтеру знадобилося лише дві години між прогулянками з дитиною.
Нагадаємо, що на початку вересня 2025 року Андрій Трушковський опублікував на своєму ютуб-каналі 3-годинне відео, в якому заявив, що у 2015 році тодішній чоловік Мусіної Костянтин Чередниченко, якого звинувачують у розтраті майже 3,5 млн грн двох державних підприємств, нібито виділив їй 50 тисяч доларів із вкраденої суми на відкриття G.Bar. Мусіна у відповідь звинуватила Трушковського в наклепі та спробі зруйнувати її ділову репутацію.





