Слюбик розпочав свою кар'єру в Чехії, взявши участь у дербі, де змагалися три українці. Після того, як колишня зірка Руха покинула команду, вона зазнала значних змін. Соболь майже відзначився голом - Футбол24.
Чемпіонат Чехії сезону 2025/26, тур 22.
Пардубіце - Яблонец - 0:2
Голи: Холлі, 76, Небила (82)
У середині січня 2026 року Богдан Слюбик підписав контракт з чеським клубом Пардубіце. Однак, колишній захисник Руха зміг представити свою нову команду лише під час гри проти Яблонця, в якій його команда зазнала поразки з рахунком 0:2.
Український центральний захисник Пардубіце почав гру на лаві запасних. Проте на 66-й хвилині наставник команди прийняв рішення випустити Богдана Слюбика, замінивши ним Міхала Главатога.
Ексзахисник Руха продемонстрував вражаючу гру, двічі успішно перехопивши м'яч та тричі вигравши боротьбу за позицію. Крім того, Слюбик виконав всі свої передачі з точністю 100% (11/11) і здійснив один удар по воротах суперника.
Зазначимо, що у складі Яблонця в стартовому складі на поєдинок проти Пардубіце вийшов ще один українець - Едуард Соболь, який провів весь матч на полі. Він здійснив 12 успішних передач з 18 спроб, тричі атакував ворота суперника, одного разу влучив у стійку, двічі перехопив м'яч і виграв боротьбу за позицію двічі.
В завершенні другого тайму на поле з'явився український півзахисник Яблонця Самуель Обіная. Однак він не встиг проявити себе, оскільки його участь тривала всього одну хвилину.
Гра закінчилася перемогою Яблонця з рахунком 2:0. Голи для гостей забили Домінік Холлі на 76-й хвилині та Себастьян Небила на 82-й хвилині, що сталося одразу після виходу Слюбика на поле.





