Трамп вперше висловився після того, як Путін відмовився ініціювати перемир'я з 12 травня: ось його слова.

Путін не погодився на мирні угоди, проте висловив готовність до ведення переговорів.
Нагадаємо, вчора Україна, США і "колація рішучих" запропонували Росії почати 30-денне повне припинення вогню вже з понеділка, 12 травня. Зокрема, якоюсь мірою було поставлено ультиматум - або згода, або нові санкції проти РФ.
Вночі Путін виступив із заявою, в якій проігнорував тему 30-денного припинення вогню. Замість цього він запропонував відновити прямі переговори з Україною вже наступного четверга, 15 травня, у Стамбулі. Причому без будь-яких умов.
Сьогодні у нього має бути розмова з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, під час якої він попросить його надати майданчик для переговорів, які було перервано 2022 року.
Крім того, лідер Кремля підкреслив, що тепер рішення залежить від Києва. Варто зазначити, що згідно з інформацією, наданою українською владою, Україна готова до переговорів лише за умови припинення бойових дій.
Актуальні та значущі новини про війну Росії в Україні можна знайти на каналі РБК-Україна в Telegram.