У Харкові в результаті дорожньо-транспортної пригоди, що сталася між автомобілем та громадським транспортом, постраждали вісім людей, повідомляє поліція.


Правоохоронці з'ясовують деталі дорожньо-транспортної пригоди, що сталася в суботу на проспекті Героїв Харкова. В результаті зіткнення автомобіля Toyota, тролейбуса та автобуса постраждало вісім людей.

"В результаті дорожньо-транспортної пригоди постраждали шість осіб, що їхали в громадському транспорті, серед яких була 16-річна дівчина. Окрім цього, травми отримали водій та пасажир легкового автомобіля. Усі постраждалі були госпіталізовані", - повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції в Харківській області.

На місці інциденту працює слідчо-оперативна група від слідчого управління ГУНП у Харківській області, а також патрульні поліцейські. В даний час розглядається можливість внесення даних про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Related posts