В Росії безпілотники здійснили напад на завод у Чувашії, що спеціалізується на виготовленні електроніки для військових потреб.

Голова Чувашії Олег Ніколаєв повідомив про атаку безпілотників на завод ВНИИР-ПРОГРЕСС, який, згідно з інформацією російських телеграм-каналів, займається виробництвом електронних компонентів для збройних сил Росії.
За словами Ніколаєва, завод зупинив роботу після удару, здійсненого в ніч на 9 червня.
"На території ВНИИР сталося падіння двох безпілотних літальних апаратів, що змусило прийняти відповідальне рішення про тимчасове зупинення виробництва з метою забезпечення безпеки працівників. Ще один БпЛА впав у полях Чебоксарського та Красноармійського муніципальних округів, проте загрози для населення не існує", - повідомив керівник регіону.
За його інформацією, жертв також не зареєстровано.
Компанія ВНИИР має своє місцезнаходження в адміністративному центрі регіону — Чебоксарах. Згідно з інформацією, що надходить з телеграм-каналу Astra, це підприємство спеціалізується на виготовленні систем релейного захисту та автоматизованих систем управління підстанціями, а також електротехнічного обладнання, яке охоплює низьку, середню та високу напругу. Відомо, що ВНИИР також постачає для збройних сил Росії приймачі "Комета", які забезпечують захист російських безпілотників від українських засобів радіоелектронної боротьби.
У Міністерстві оборони Російської Федерації заявили, що протягом ночі нібито було знищено 49 безпілотних літальних апаратів, які нібито були запущені українськими військами. Офіційні представники та військові з України поки що не дали жодних коментарів щодо цієї інформації.
На фоні атак безпілотників у аеропортах чотирьох російських міст було тимчасово призупинено обслуговування рейсів, що тривало кілька годин.
З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну регіони цієї країни часто стають мішенню для обстрілів та атак безпілотників. Міністерство оборони Росії регулярно звітує про збиті ракети та безпілотники, які намагаються проникнути в її повітряний простір. Водночас, у Києві ці повідомлення зазвичай не підлягають коментуванню.