Вчителька молодших класів продемонструвала, як організовує зоровий диктант для учнів, розкриваючи переваги цього підходу. Дивіться відео!
Вчителька початкових класів з України Аліна Лещенко поділилася оригінальним підходом до організації диктанту в класі. Вона використовує метод візуального диктанту, що допомагає учням покращити концентрацію та розвинути їхнє зорове сприйняття.
Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram, а також показала відео, як це відбувається у класі. Його зазвичай застосовують за допомогою флеш-карток.
Суть у тому, що вчитель залишає на одній із парт листок з написаним диктантом. Діти мають підходити до парти, читати текст, запам'ятовувати його, а потім повертатися і записувати усе, що пригадають. Школярам можна підходити до тексту стільки разів, скільки їм потрібно, щоб краще запам'ятати речення.
"Бігати під час уроків - це абсолютно прийнятно, якщо ви застосовуєте метод зорового диктанту. Основна мета цього підходу - покращити точність зорового сприйняття. Зорові диктанти допомагають удосконалити увагу, активізувати мислення та сприяють усвідомленому запам'ятовуванню правильного написання слів," - підкреслила вчителька.
У коментарях більшість людей виявили схвалення щодо цього підходу, але декілька користувачів зауважили, що це більше нагадує списування, ніж диктант.
Як повідомляв OBOZ.UA, учителька НУШ Віра Прохорчук розповіла, як зацікавлює дітей у початковій школі читанням за допомогою інтерактивного методу. Він називається "читання з пасткою".