В Одесі за кілька годин випала добова норма опадів, що призвело до затоплення вулиць, зупинок громадського транспорту та проведення аварійних робіт | УНН

В Одесі за півдня випало 41,5 мм опадів, що майже дорівнює місячній нормі, спричинивши підтоплення та зупинку електротранспорту. Аварійні бригади відновили електропостачання у 12 населених пунктах області, роботи тривають.
В Одесі за півдня випала майже місячна норма дощу - станом на 12:00 було зафіксовано 41,5 мм опадів при середньому показнику у 42 мм. Потужна злива паралізувала рух у місті, частина маршрутів електротранспорту зупинена, а на окремих ділянках дороги перекриті повністю. Про це повідомив міський голова Одеси Геннадій Труханов та очільник ОВА Олег Кіпер, пише УНН.
Міський голова Геннадій Труханов повідомив, що на вулицях працюють 45 одиниць спецтехніки та понад 320 комунальників, які відкачують воду та стежать за роботою систем водовідведення. До ліквідації наслідків негоди долучені й підрозділи ДСНС.
Труханов попередив, що рух міського транспорту ускладнений.
Глава Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив, що, незважаючи на інтенсивні опади, аварійні служби вже змогли відновити електропостачання в 12 населених пунктах регіону. Процеси відкачування води та ремонту електромереж тривають без перерви.
У міській раді закликали водіїв уникати поїздок без нагальної потреби, адже рух транспорту в місті значно ускладнений.