У одного з учасників справи "Мідас" виявили документи на детективів НАБУ: новини від медіа.


Підконтрольні ОП правоохоронці могли стежити за працівниками бюро, аби "тримати руку на пульсі" у справах, які стосуються оточення президента.

У конспіративній квартирі одного з учасників справи про розкрадання в "Енергоатомі" виявили досьє на детективів НАБУ, включаючи керівника бюро Семена Кривоноса та очільника операції "Мідас" Олександра Абакумова, повідомляє УП. В джерелі висловлюють припущення, що правоохоронці, підконтрольні Офісу президента, могли вести спостереження за ними, щоб зібрати інформацію про можливі ризики, пов'язані з оточенням президента Володимира Зеленського.

Без правоохоронців неможливо було з'ясувати й інформацію про переміщення працівників бюро з офіційних баз.

"Невдовзі після обшуків у Міндіча 10 листопада, НАБУ та САП почали отримувати погрози про можливу "відповідь", -- повідомляє ЗМІ, посилаючись на джерела в антикорупційних колах."

НАБУ та САП викрили масштабну корупційну схему впливу на високому рівні на стратегічні підприємства держсектору, зокрема на "Енергоатом". Її організатори отримували 10-15% вартості контрактів компанії у вигляді хабарів, а "відкат" сплачували контрагенти, яких їм навʼязували учасники схеми. Загалом фігурантам вдалося "відмити" 100 мільйонів доларів, легалізуючи їх через окремий офіс в центрі Києва, який належав родині колишнього депутата Андрія Деркача.

Related posts