Ключові аспекти, що перевершують НАТО. Незалежний керівник американської компанії Critical Metals розкриває, що дійсно необхідно для видобутку рідкісноземельних мінералів.
Незалежний директор американської гірничодобувної компанії Critical Metals Corp, Михайло Жернов, в бесіді з NV Бізнес поділився думками про причини, чому Дональд Трамп виявив інтерес до рідкоземельних металів в Україні, а також зазначив, що для інвесторів важливішими питаннями є не лише вступ до НАТО.
3 лютого Дональд Трамп оголосив про намір знайти можливість обміну українських рідкісноземельних металів на підтримку з боку США. "Ми прагнемо укласти угоду з Україною, згідно з якою вони нададуть нам доступ до своїх корисних копалин в обмін на нашу допомогу", — зазначив він.
Президент Володимир Зеленський додав цей ресурс до стратегії перемоги, сподіваючись на підтримку США, повідомляє джерело в Офісі Президента.
Ключовим питанням окрім гарантій безпеки є оцінка реальних запасів критичних рідкісноземельних ресурсів в Україні, а також конкретні гарантії інвесторам, які наважаться вкладати сотні мільйонів доларів у цей бізнес.
NV Бізнес провів бесіду з експертом, який спеціалізується на бізнесі з рідкісноземельними елементами — незалежним директором американської гірничодобувної компанії Critical Metals Corp (Nasdaq: CRML) Михайлом Жерновим. Ця міжнародна компанія управляє найбільшим родовищем рідкісноземельних металів у Гренландії та одним із найбільших в Україні. У ході інтерв'ю Жернов поділився думками про інтерес США до видобутку рідкісноземельних металів в Україні, можливих інвесторів у цій сфері, обсяги інвестицій, які можуть бути залучені, а також про те, які гарантії безпеки можуть запропонувати інвесторам в Україні.